Pateicība par atbalstu apvienoto mācību “Namejs” norisē

Nacionālie bruņotie spēki 2024.gada janvārī apbalvojuši uzņēmumu Liepājas SEZ “TERRABALT” SIA, novērtējot atbalstu un ieguldījumu apvienoto mācību “Namejs 2022” norisē.

«Namejs» ir lielākās un komplicētākās militārās mācības Latvijā — gan no operāciju dažādības un intensitātes, gan iesaistīto resursu viedokļa. Militāro mācību ciklā vienotā scenārijā apvienotas bruņoto spēku vienību rudens lauka taktiskās mācības, Jūras spēku mācības Mācību pavēlniecības mācības, Štāba bataljona un Militārās policijas mācības. Tajās piedalās Latvijas un sabiedroto spēku karavīri, zemessargi un rezerves karavīri, kā arī AM darbinieki un Iekšlietu ministrijas struktūru personāls – policisti un robežsargi.

Mācību laikā tiek pārbaudīta un pilnveidota vienību gatavība izvērsties valsts aizsardzības uzdevumu izpildei patstāvīgi un kolektīvās aizsardzības sistēmas ietvaros. Militāro mācību cikla aktīvā fāze norisinās ne tikai Ādažu poligonā un reģionālajos poligonos, bet visā Latvijā. Militāro mācību cikla uzdevumi tiek veikti uz iepriekš saskaņotiem valstij un pašvaldībām, kā arī juridiskām un privātām personām piederošas zemes īpašumiem. 2022.gadā viens no mācību cikliem norisinājās arī Liepājas SEZ “TERRABALT” SIA teritorijā.

Esam pateicīgi par saņemto atzinību, kā arī esam atvēri arī turpmākajai sadarbībai!

(Fotogrāfijā no labās LSEZ “Terrabalt” sia valdes loceklis Āris Ozoliņš un Jūras spēku Mīnu kuģu eskadra Štāba un apgādes kuģa A-53 VIRSAITIS Kuģa komandieris Mareks Kibeļskis)